O NAS

Prowadzimy rodzinną plantację konopi siewnych. Osobiście dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów CBD od ziarenka, aż po zbiór.

Uprawiamy konopie we własnym zakresie aby świadomie gwarantować najwyższą jakość produktu końcowego, który trafia do Państwa.

Wiedza medyczna wynikająca z wykształcenia, które posiadamy jest pomocna przy zgłębianiu właściwości konopi, ale także w indywidualnym wsparciu naszych Klientów.

Zajmujemy się uprawą konopi od ziarenka aż do gotowych produktów z CBD. Starannie wyselekcjonowany, zbierany oraz pakowany susz konopny pochodzi z polskiej uprawy. Nie stosujemy żadnych środków chemicznych. Nasza metoda uprawy  gwarantuje, że oferowane produkty są wolne od metali ciężkich.

Jak powstają nasze produkty CBD?

Uprawa konopi wymaga ogromnego zaangażowania, cierpliwości i pozytywnego nastawienia.
W okresie wzrostu poświęcamy im wiele godzin uwagi i opieki. Dbamy o nasze roślinki, strzegąc je przed szkodnikami, dokonujemy defoliacji i trenowania, a po okresie kwitnienia nadajemy im własnoręcznie kształt i charakter.

Kolejnym etapem procesu uprawy jest ścinanie kwiatostanów i liści oraz ich suszenie.
Po skrupulatnej selekcji, część zbioru w postaci suszonych kwiatostanów konopi poddajemy ręcznej obróbce, a część wysyłamy w podróż do laboratorium, skąd otrzymujemy gotowe do sprzedaży olejki CBD.

Naszą przewagą nad konkurencją jest własna uprawa roślin, którą osobiście nadzorujemy na każdym jej etapie. Dzięki ciągłej kontroli dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości.

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!